локаут

NEWS

Lockout/Tagout

Система «Блокування / маркування» обладнання

Sep. 23 2020

Під час ремонту, технічного обслуговування обладнання, машин і механізмів, вони повинні бути звільнені від робочого середовища, відключені та вивішені попереджувальні знаки.

Чи є впевненість у відсутності помилкового або несанкціонованого включення?

Чи є гарантія, що під час того, як один працівник перебуває всередині обладнання, в небезпечній зоні рухомих механізмів, інший не включить дане обладнання. Чи є впевненість, що не подано напругу, небезпечне робоче середовище і т.п. в результаті неузгоджених, несанкціонованих дій?

Як наслідок, в результаті таких неузгоджених і несанкціонованих дій, відбуваються інциденти та нещасні випадки. Працівники отримують травми, каліцтва і навіть є випадки зі смертельними наслідками!

Як забезпечити максимальну гарантію безпеки людини, яка знаходиться всередині обладнання та мінімізувати ризик дистанційного випадкового включення даного обладнання або впливу небезпечного джерела енергії?

Для вирішення цього завдання, може бути застосована одна з кращих міжнародних практик -

Lockout / Tagout, система «Блокування / маркування» обладнання

Дана практика успішно впроваджується за всіх видах робіт, при яких можливе травмування працівника внаслідок впливу на нього потенційно небезпечних джерел енергії. Вона дозволяє максимально захистити працівника під час проведення ремонтних робіт, техобслуговування, чищення обладнання та тим самим знизити можливі ризики.

Впровадження системи «блокування / маркування» обладнання знижує ймовірність помилкових і несанкціонованих включень обладнання, що унеможливлює виникнення негативних наслідків і знижує потенційні ризики, які можуть призвести до нещасних випадків на виробництві.

Бюро Верітас пропонує:
  • Навчання і розуміння персоналом процесу Lockout / Tagout
  • Ідентифікацію потенційно небезпечних джерел енергії
  • Розробку Процедури «Блокування / маркування обладнання»
  • Розробку спеціальних інструкцій, карт LOTO
  • Впровадження системи LOTO на Вашому підприємстві

МИ ЗРОБИМО ВАШ БІЗНЕС БЕЗПЕЧНИМ І УСПІШНИМ!


 

Охорона праці: як захистити…

Вас може зацікавити