CER 1+1

NEWS

1+1 media отримала міжнародний сертифікат інформаційної безпеки ISO 27001 

Feb. 12 2020

В Україні з’являється все більше компаній, для яких захист інформації - один з ключових пріоритетів. З початком розвитку IT індустрії в Україні зацікавленість в провадженні системи менеджменту інформаційної безпеки та сертифікації за стандартом ISO/IEC 27001 значно зросла. 

Компанія 1+1 media стала першою медіагрупою на пострадянському просторі, яка отримала сертифікат ISO 27001 і тим самим підтвердила відповідність міжнародному стандарту інформаційної безпеки. 

Вручення сертифікату ISO 27001 для 1+1 Media

  • CER 1+1
  • CER 1+1
  • CER 1+1
  • CER 1+1

Процедура проходження сертифікації передбачала незалежне оцінювання виконання вимог міжнародним акредитованим органом по  впровадження управління і модернізацію процесів контролю за ризиками інформаційної безпеки. Сертифікат покриває веб-сайти та інтернет-майданчики, що входять до 1+1 media, серед них сайти новинних порталів TSN.ua, УНІАН, Главред, сайт VOD-платформи 1+1 video, сервіс захисту авторських прав на контент SUDUM.

CER 1+1

Стандарт ISO 27001 встановлює вимоги до управління інформаційною безпекою, а також передбачає методологію збереження і доступність даних всередині компанії. 

«Рекламодавці дуже ретельно обирають інтернет-майданчики для прояву своїх брендів. До того ж одна з головних вимог до таких сайтів − це безпека даних, яку може гарантувати медіа. Приведення системи менеджменту інформаційної безпеки до міжнародних стандартів допоможе нам не тільки підвищить рівень кібербезпеки, а й посилити довіру з боку рекламодавця до складних рекламним інтеграцій на наших ресурсах», − зазначає Анна Ткаченко, директорка 1+1 Digital та Інновації.             

CER 1+1

Анна Ткаченко, директорка 1+1 Digital та Інновації та Анатолій Звон, генеральний директор Бюро Верітас Сертифікейшн.

Бюро Верітас, як світовий лідер по сертифікації систем менеджменту. Функціонує більше ніж в 140 країнах світу, в Україні Бюро Верітас має вже досвід роботи більше 20 років. Послуги компанії охоплюють всі сфери діяльності, надаючи можливість українським підприємствам інтегруватися в світові ринки і сприяти розвитку міжнародної торгівлі. Компанія має ряд міжнародних акредитацій, серед яких акредитація UKAS (Великобританія). 

Серед світових брендів, які вже мають сертифікат інформаційної безпеки ISO 27001 від компанії Bureau Veritas: IBM Enterprise & Technology Security, Bandwidth,  BITTNER та інші. 

У переліку українських компаній - щасливих власників сертифікату, вже є: Global Message Services, Terrasoft, INNOVECS, Pharmaceutical Сompany «Darnitsa», Intetics Inc., UKRGAZBANK, Perfectial, GlobalLogic та інші. 

Бюро Верітас вітає компанію 1+1 media з успішним проходженням сертифікаційного аудиту. Бажаємо компанії не зупинятися на досягненому і продовжувати завойовувати нових шанувальників. Сподіваємося, що отриманні знання допоможуть компанії здобувати  інноваційні  проекти та дивувати глядачів інтерактивними новинками. 

"1+1 медіа" отримала міжнародний сертифікат інформаційної безпеки