fserrt63e7y

NEWS

Курс «Система Менеджменту Якості» для ТОВ «МАГІСТРАЛЬНИЙ ДИЗЕЛЬ»

Mar. 2 2020

26-28 лютого 2020 року в рамках впровадження на ТОВ «МАГІСТРАЛЬНИЙ ДИЗЕЛЬ» (Мелітополь) вимог стандарту ISO 9001: 2015 року, з ініціативи засновника компанії Клименко Є.В. , Проведено тренінг на тему «Внутрішніх аудит Систем Менеджменту Якості, стандарт ISO 9001: 2015». 

Провідний викладач "БЮРО ВЕРІТАС УКРАЇНА" Соловей С.М., у процесі навчання внутрішніх аудиторів і провідних фахівців компанії, визначив для них та пояснив, вимоги міжнародного стандарту ISO 9001, етапи аудиту СМЯ, роль і обов'язки при проведенні аудиту, оцінка області поширення ЗМК, аналіз документації СМЯ, аудит процесу, класифікацію невідповідностей, звітність і подальші дії. 

Дука М.М.

заступник директора з якості

ТОВ «МАГІСТРАЛЬНИЙ ДИЗЕЛЬ»

Наше молоде машинобудівне підприємство спеціалізується на виробництві комплектуючих для рухомого складу залізниці, організовуючи тренінг, ми намагалися зробити його максимально орієнтованим на практику і актуальним для слухачів, враховуючи, що основними клієнтами компанії є підрозділи залізниці.

На підприємстві вже діють стандарти системи менеджменту, тому на тренінгу особливу увагу, за пропозицією директора Нестеренко Е.С., було приділено питанням практики проведення внутрішніх аудитів та методики оцінки ризиків бізнес процесів. 

«МАГИСТРАЛЬНЫЙ ДИЗЕЛЬ»

Слухачі курсу «Внутрішніх аудит Систем Менеджменту Якості, стандарт ISO 9001: 2015».