гігагруп

НОВИНИ

Група компаній GIGAGROUP отримала сертифікат відповідності стандарту ISO 27001

Mar. 17 2020

Група компаній GIGAGROUP, до складу якої входить національний телеком-оператор GigaTrans, комерційний дата-центр GigaCenter, хмарний оператор GigaCloud та агент з кібербезпеки GigaSafe успішно пройшла чергову ресертифікацію та отримала сертифікат ISO 27001. Даний документ є важливою основою для створення та розвитку системи управління інформаційною безпекою в провідних компанія світу сфери IT та телекомунікацій.

Сертифікат ІSO 27001 підтверджує відповідність системи інформаційної безпеки компанії найвищим стандартам якості і на сьогодні є однією із найпрестижніших акредитацій в області безпеки IT.

В рамках проведеного аудиту було здійснено обстеження інформаційного середовища компанії, а також організаційних, документальних та технічних аспектів сфери інформаційної безпеки. Пройшовши ресертифікацію, група компаній GIGAGROUP в черговий раз підтвердила гарантію безпеки наданого IT-сервісу та поліпшила інформаційну безпеку підприємства.

Сертифікація за стандартом ІSO 27001 поширюється на всі бізнес-процеси всередині GIGAGROUP, а також на обладнання та регламенти, які компанія використовує для надання  IT-сервісу.

Назарій Курочко

співзасновник GIGAGROUP

Високий рівень сервісу та якісне задоволення потреб бізнесу – основа роботи нашої компанії. З кожним роком ми професійно зростаємо та вдосконалюємо наш IT-сервіс, відповідно до вимог міжнародних стандартів. Проходження ресертифікації дозволило нам в черговий раз виправдати довіру наших клієнтів, закріпити позицію на ринку, а також вдосконалити та підтримувати на належному рівні інформаційну безпеку підприємства.

гігагруп

На сьогоднішній день гарантія інформаційної безпеки є одним з основних факторів вибору компанії для співпраці. Команда Бюро Верітас вітає GIGAGROUP та бажає безпечного та стрімкого розвитку. Сподіваємося, що отриманий сертифікат допоможе зарекомендувати бізнес, як надійний постачальник комплексних IT-рішень для бізнесу будь-якого масштабу.