Train

ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТРАНСПОРТ

В умовах зростаючої урбанізації та рівня забруднення залізниці залишаються одним з кращих транспортних рішень. Бюро Верітас допомагає забезпечити безпеку і відповідність вимогам і правилам протягом всього терміну експлуатації залізничного проекту.Пропоновані нами послуги, такі як незалежна оцінка безпеки, надання незалежних інженерів з контролю, контроль матеріалів, допомога в управлінні проектами, а також тестування матеріалів і контроль якості, допоможуть уникнути перевитрати бюджету і експлуатаційних проблем завдяки наданню механізмів забезпечення безпеки, якості та надійності, які будуть вбудований в проект з самого початку.

Залізничні проекти, як правило, надзвичайно складні та потребують залучення багатьох державних та приватних зацікавлених сторін, з чітко визначеними потребами та очікуваннями. Оскільки постачальники компонентів, необхідних для цього типу підприємств, розкидані по всьому світу, ланцюжки поставок можуть бути як глобальними, так і дуже обмеженими за обсягом. Підприємства, що діють в якості виробника або оператора в сегменті залізничних перевезень, повинні надавати безпечні та надійні залізничні послуги, що відповідають суворим стандартам якості. Також бажано оптимізувати витрати на будівництво або експлуатацію активів, мінімізуючи час простою протягом усього життєвого циклу та отримуючи доступ до нових залізничних проектів.

Ми пропонуємо повний спектр послуг, адаптованих до потреб залізничної галузі, що охоплюють повний життєвий цикл проектів такого типу. Від проектування, виробництва та будівництва до підтримки в експлуатації та технічному обслуговуванні.

  • ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО: Послуги, котрі ми надаємо, такі як незалежна оцінка безпеки, надання незалежних інженерів з контролю, контроль матеріалів, допомога в управлінні проектами, а також тестування матеріалів і контроль якості, допоможуть уникнути зайвих витрат та експлуатаційних проблем, завдяки впровадженню механізмів, що гарантують безпеку, якість та надійність, одразу на початку проекту. 
  • ВИРОБНИЦТВО ОБЛАДНАННЯ: Послуги, котрі ми надаємо, такі як оцінка відповідності продукції, управління якістю та сертифікація постачальників, гарантують, що ваші продукти, пристрої та системи будуть підтримувати високий рівень якості та стандартизації на кожному етапі ланцюгу поставок.
  • ОБСЛУГОВУВАННЯ: Послуги, котрі ми надаємо, такі як управління системою забезпечення якості, аудит безпеки постачальників і обладнання, допоможуть забезпечити надійність і відповідність сервісів, мінімізувати час простою обладнання, а також дозволять краще контролювати ланцюг поставок.

ЩО ПРОПОНУЄ БЮРО ВЕРІТАС УКРАЇНА

СЕРТІФІКАЦІЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ВІДПОВІДНО ДО СТАНДАРТІВ:

НАВЧАННЯ

  • Стандарт IRIS. Основи: вимоги, принципи та рекомендації з розробки та впровадження. Курс для вищого керівництва та менеджерів.
  • СУЯ стандарту IRIS. Менеджмент якості, проектів, конфігурації, знань, ефективності процесів, ризиків, FMEA, FAI, RAMS / LCC. Внутрішній аудитор.

Цифрові рішення

Цифрові рішення