Рейтинг

НОВИНИ

BUREAU VERITAS - №1 IN DOW SUSTAINABILITY INDICES 2020

гру. 2 2020

BUREAU VERITAS GROUP були визнані найвідповідальнішою компанією в категорії "професійні послуги в промисловості".

Група компаній Bureau Veritas, що є світовим лідером у галузі тестування, інспекцій та сертифікації, була визнана найвідповідальнішою компанією в категорії "Професійні послуги в промисловості" в рейтингу оцінки індексів корпоративної відповідальності Dow Jones Sustainability Indices 2020.

DJSI – світовий рейтинг стійкого розвитку Dow Jones, започаткований у 1999 році, є сімейством індексів, що оцінюють показники стійкого розвитку тисяч компаній, які ведуть публічні торги, що здійснюються в рамках стратегічного партнерства між S&P Dow Jones Indices та RobecoSAM.

13 листопада 2020 року S&P Dow Jones Indices оголосили щорічні результати DJSI. Bureau Veritas було визнано беззаперечним лідером DJSI в категорії "Професійні послуги в промисловості" серед 33 інших компаній. Лідери DJSI - це компанії з найвищими показниками діяльності в кожній з 61 галузі, що представлені в рейтингу стійкості Dow Jones.

Bureau Veritas отримала 84 бали зі 100 можливих порівняно з середнім показником у галузі 35 балів зі 100. Результати оцінки Групи компаній  Bureau Veritas коливаються від 82 до 86 балів за трьома критеріями: управління та економічна діяльність, екологія та соціальна відповідальність.

Ми дуже пишаємось тим, що зайняли перше місце в щорічному рейтингу оцінки стійкості розвитку DJSI. Як компанія, що сповідує підхід «Бізнес Бізнесу та суспільству», ми прагнемо стати взірцем в даній галузі з точки зору позитивного впливу на людей та планету. Це визнання свідчить про орієнтованість компанії на корпоративну соціальну та екологічну відповідальність, саме це закладено в основу місії та цінностей Bureau Veritas. Цей підхід відображається в «Зеленій лінії» послуг та рішень Bureau Veritas для підтримки клієнтів у їх прагненнях та зусиллях покращити власні показники стійкості та продемонструвати надійність своїх дій», - прокоментував Дідьє Мішо-Даніель, генеральний директор групи компаній Bureau Veritas.

Ця нагорода є підтвердженням та визнанням бажання Групи компаній Bureau Veritas залишатися компанією зі сталим розвитком та підтримувати суспільство в прагненні до відповідального ведення бізнесу.

Завдяки «Зеленій лінії» Bureau Veritas надає широкий спектр послуг та рішень щодо сталого розвитку у всіх бізнес напрямках, що дає змогу клієнтам вирішувати актуальні проблеми у своїй галузі.