Заря2

НОВИНИ

Передноворічне навчання на ТОВ НВП "Зоря"

січ. 15 2020

Напередодні нового року, на НПП "Зоря" для керівників процесів і внутрішніх аудиторів відбувся грудневий тренінг, на тему: «Стандарт ISO 45001: 2018 і внутрішні аудити систем менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці, згідно рекомендацій ISO 19011: 2018». Тьютор - провідний викладач Бюро Верітас Україна Соловей С.М.

ТОВ НВП "Зоря" - провідне підприємство хімічної промисловості України, прагне до того, щоб кількість її клієнтів збільшувалася, а разом з тим росла і прибуток. Одним із способів для досягнення цих цілей є правильне позиціонування компанії в очах клієнтів і співробітників в питаннях менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці на підприємстві.

В рамках тренінгу були розглянуті:

  • основні відмінності ISO 45001 від попередніх версій BS OHSAS 18001
  • особливості застосування і переходу до нового стандарту ISO 45001: 2018
  • підвищення кваліфікації внутрішніх аудиторів, в зв'язку з виходом нової редакції стандарту ISO 19011: 2018.

Окремо варто відзначити активну участь слухачів в дискусіях по темам: SWOT- аналіз, методи визначення потреб і очікувань зацікавлених сторін, ризик-орієнтоване мислення, аналіз кореневих причин подій, підряд і аутсорсинг.

Заря1

Після теоретичної та практичної частин курсу слухачі успішно склали підсумкове тестування і отримали від компанії «Бюро Верітас» сертифікати внутрішніх аудиторів.