синерджи

НОВИНИ

Вітаємо Херсонську верф SMG зі спуском на воду третього насиченого корпусу танкера-хімовоза «Synergy» 

січ. 29 2020

28 січня, був спущений на воду, третій за рахунком останнього року, насичений корпус танкера, виготовлений на замовлення голландської компанії Veka Shipbuilding. Проект здійснила Херсонська верф Smart Maritime Group (SMG), суднобудівного дивізіону «Смарт-Холдинг». 

Компанія виконала замовлення за дев’ять місяців. Протягом цього періоду був придбаний та порізаний метал, виготовлені секції корпусу та сформований сам корпус судна, проведений монтаж основних загальносуднових систем трубопроводів, монтаж палубного насичення та виконане забарвлення корпусу протиобростаючим покриттям. Всі процеси виконувалися під технічним наглядом незалежного сертифікаційного органу «Бюро Верітас Україна». 

Як повідомляє Центр Транспортних Стратегій (ЦТС), судну присвоїли ім’я Synergy. Спеціалізація судна, як і у двох попередніх танкерів з цієї серії (Aimee і Еmma) - перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи.

Довжина судна 110 м.
Ширина 13,5 м.
Висота борту 6,6 м.
Маса корпусу 1200 т.
Вантажомісткість 5320 т.
Вартість контракту 2 млн. €

Нагадаємо, що 15 березня минулого року в Херсоні та Миколаєві одночасно були спущені на воду корпуси танкерів Aimee та Еmma. Як писав ЦТС, Aimee вже приступив до перевозок на маршруті між портами Бельгії. 

Українське кораблебудування славиться давніми традиціями. Компанія Бюро Верітас виражає свою готовність внести свій професійний вклад у відродження суднобудівної галузі.  

синерджи