ПРЕС-РЕЛІЗ

Вручення сертифікату ISO 9001 компанії ТОВ «Завод сталевих профілів»

лют. 13 2020

Наприкінці січня 2020 року, на підставі успішно пройденого раніше сертифікаційного аудиту, відбулося вручення сертифікату відповідності вимогам стандарту ISO 9001-2015 системи менеджменту якості компанії ТОВ «Завод сталевих профілів» (далі - ЗСП).

Вручення сертифікату проходило в два етапи - перший етап включав візит на підприємство, презентацію та вручення сертифікату на виробничому майданчику ЗСП в м. Дніпро, на другому етапі відбулося урочисте вручення документу в керуючому офісі компанії в м. Київ.

ЗСП

Зліва направо:
Поляков Вадим, керівник відділу продажів ЗСП.
Мітусов Сергій, директор ЗСП.
Колчин Олександр, керівник комерційного відділу ЗСП.

У рамках візиту на підприємство, керівник регіонального відділення ПІІ у формі ТОВ «Бюро Верітас Україна» в м. Дніпро - Камінський Павло Сергійович, як учасник групи аудиторів в рамках сертифікаційного аудиту СМЯ, в черговий раз відзначив досить високий рівень виробничої дисципліни, кваліфікації персоналу, підходів, що застосовуються для організації виробничого процесу ЗСП, у першу чергу в порівнянні з загальними тенденціями на промислових підприємствах України.

Під час вручення сертифікату в керуючій компанії в м. Київ, на зустрічі з Директором ЗСП, Мітусовим Сергієм Івановичем, Камінський Павло зазначив також високий рівень системності в діях керівництва ЗСП, його залученість до усіх процесів, що відбуваються в компанії, побудова стратегії розвитку підприємства відповідно до тенденціями ринку.

ЗСП

Мітусов Сергій Іванович, директор ЗСП.

За словами Мітусова С.І., керівництво ЗСП приділяє особливу увагу постійному підвищенню статусу і конкурентоспроможності продукції, що випускається, в т.ч. розширенню асортименту і нормативної бази для продукції, що випускається, автоматизації процесів та впровадженню нових технологій, контролю якості кінцевого виробу.

Персонал компанії ЗСП зі свого боку об'єктивно високо оцінив факт проходження аудиту і отри-ня сертифікату від такої організації, як Bureau Veritas - адже дана компанія є лідером на міжнародному ринку послуг з сертифікації систем менеджменту, інспекції і тестування всіх видів продукції.

фывфвф

Зліва направо:
Мітусов Сергій, директор ЗСП.
Камінський Павло, керівник відділу Бюро Верітас Україна м. Дніпро.