restart

ВІДНОВІТЬ СВІЙ БІЗНЕС РАЗОМ З БЮРО ВЕРІТАС

Изображение
SafeGuard

Першочерговим завданням усіх компаній є повернення до роботи якомога швидке, та з відповідними умовами охорони здоров’я, техніки безпеки та гігієни для своїх працівників та своїх клієнтів:

  • Компанії та органи державної влади, з об’єктами, відкритими для громадськості, повинні демонструвати своїм клієнтам та користувачам, виконання необхідних захисних заходів.
  • Будівельні, промислові компанії та компанії сфери послуг повинні мати можливість захищати своїх працівників, коли вони повернуться до роботи на місця чи в офіси.

відновіть свій бізнес Разом з Бюро Верітас

… це набір рішень для задоволення потреб всіх секторів економіки під час їх відкриття для відновлення бізнесу. У ньому розглядаються ризики, характерні для всіх місць, де люди проживають та працюють, шляхом навчання з гігієнічної практики та правильного застосування захисних заходів.

Изображение
afeafaewf

Як це працює

1. Визначення переліку контрольних точок

Бюро Верітас допоможе визначити перелік контрольних точок чек-листа, який будуть використовувати наші аудитори. Чек-лист повинен включати всі точки контролю, щоб забезпечити дотримання належної гігієнічної практики, соціального дистанціонування та всіх інших рекомендацій органів влади та відповідних правил, що діють на момент проведення аудиту, для контролю за ризиком зараження на COVID -19. Можливо використовувати або готові чек-листи Бюро Верітас, або налаштувати чек-лист так, щоб отримати власні спеціалізовані чек-листи.  

2. Проведення аудиту

Бюро Верітас пропонує можливість проводити як віддалений аудит так і/чи на місці. Завдяки нашим кращим цифровим рішенням, віддалений аудит може стати першим ефективним кроком до повторного відкриття місць. Потім його можливо поєднувати з аудитом на місцях, щоб перевірити, чи очікуються ефективні захисні заходи. Аудитори Бюро Верітас в 140 країнах світу можуть провести аудити великих мереж, що підлягають аудиту. 

3. Гарантія маркування

Ви можете використовувати стандартну символіку бренду Бюро Верітас чи погодити дизайн свого власного Маркування*. Бюро Верітас прийме рішення про видачу Маркування після незалежної оцінки кваліфікованим аудитором.

4. Консолідація всіх брендів та аудиторських звітів на єдиній онлайн платформі

Всі результати аудитів будуть зібрані на єдиній платформі, дані будуть доступні для Вас. Бюро Верітас буде проводити моніторинг, щоб відображалися тільки актуальні дані. Ви можете легко з’єднати свої системи з ними, щоб використовувати інформацію в своїх цілях, на веб сторінках чи в соціальних мережах. (Модель відкритих даних).

Изображение
htheht

 

Для детальної консультації звертайтеся до нас!

yulia.misura@bureauveritas.com

*погоджено з Бюро Верітас 

Довіра у Вашому світі. Відновіть свій бізнес разом з Бюро Верітас.