Sure сталі ресурси

SURE – СТАЛІ РЕСУРСИ

Виробництво електроенергії, обігрів/охолодження з біомаси

Економічні оператори, які хочуть продемонструвати докази сталості для електроенергії та тепла, що вироблені з біомаси у відповідності до вимог Статті 29 (2) до (7) та  (10) Директиви (EU) 2018/2001 (RED II), мусять надавати надійну інформацію, що показуватиме відповідність цим критеріям сталості. Інформація, що надається, мусить бути підтверджена відповідним незалежним аудитом.

Аудит включає не тільки питання чи поважаються та враховуються критерії сталості, а також чи є документація, яку використовує економічний оператор, точною, надійною та достовірною. Періодичність та метод верифікації та надійність даних також мусять бути проаналізовані.

SURE  - це добровільна схема сертифікації, що надає доказ відповідності критеріям сталості згідно з вимогами Директиви RED ІІ шляхом проведення незалежних аудитів.

Изображение
Корист. біомаси

Изображение
Основні вимоги
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СЕРТИФІКАЦІЇ SURE
  • Демонстрація сталого бізнесу через перевірку вашого ланцюга постачання
  • Доступ на міжнародні ринки з сертифікацією Бюро Верітас вашого виробництва електроенергії та тепла, що вироблені з біомаси
  • Кваліфікація для фінансових ініціатив, що відповідає критеріям сталості ЄС для електроенергії та тепла, що вироблені з біомаси

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

+38 (044) 354 16 00

contact.bsd@bureauveritas.com