ЗАТВЕРДЖЕНИЙ ЗВІТ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ ЗВІТ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК

Завоювати довіру зацікавлених сторін та підвищити репутацію компанії

ЗАДАЧА БІЗНЕСУ

Зацікавлені сторони вимагають підвищення контролю за корпоративним управлінням та прозорості діяльності у галузі сталого розвитку. Вони хочуть бачити ціль. Вони хочуть бачити прогрес, і те, що організації працюють чесно та прозоро, настільки, наскільки це можливо, щоб позитивно впливати на місцеву спільноту. Це означає, що питання сталого розвитку, або Екологічного, Соціальні і Управлінські (ЕСУ) питання, якщо використовувати термінологію інвесторів, зайняли важливе місце у розкладі власників бізнесу, інвесторів та вищого керівництва по всьому світу.

З’являється нове законодавство, зокрема, Директива Європейського Союзу про корпоративну звітність в області сталого розвитку,  котра виходить за рамки встановлених добровільних стандартів і потребує від ще більш широкого кола компаній, розташованих в ЄС, інформувати про свій вплив на навколишнє середовище і суспільство в цілому, та демонструвати турботливе ставлення до ресурсів, якими вони користуються. Відкрите спілкування та демонстрація відповідальності перед зацікавленими сторонами може укріпити довіру і підтримку, але тільки в тому випадку, якщо зацікавлені сторони впевненні, що надана інформація є справжнім відображенням результатів компанії.

РІШЕННЯ

Робота з незалежним органом забезпечує об’єктивний погляд на вашу звітність в області сталого розвитку/ЕСУ та дає зацікавленим сторонам впевненість у тому, що інформація є точною та вільною від упередженості . Незалежне завірення (затвердження) також забезпечує передачу правильної інформації. Оскільки стратегія сталого розвитку кожної компанії унікальна, Бюро Верітас пропонує індивідуальні та надійні рішення для забезпеченню надійності, які відображають індивідуальні потреби кожного клієнта. Результатом є точна і достовірна звітність в галузі сталого розвитку, яка дозволяє внутрішнім та зовнішнім зацікавленими сторонами впевнено формувати обґрунтовані судження, приймати рішення та вживати відповідних заходів.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ БЮРО ВЕРІТАС?

 • Незалежна оцінка являється нашою основною діяльністю: Ми є одним з найбільших світових органів з нефінансового аудиту та сертифікації. З моменту заснування нашої компанії в 1828 році ми продовжуємо підтримувати репутацію надійного, незалежного партнера, який заслуговує на довіру.
 • Наші знання та досвід: Ми розуміємо складність екологічних та соціальних проблем, і наші команди складаються з інженерів, вчених, юристів та спеціалістів зі сталого розвитку, що дозволяє нам не обмежуватись лише даними. Наші експерти допомагають забезпечити реальне застосування даних про стійкий розвиток для досягнення прогресу і позитивних змін, необхідних для формування кращого світу.
 • Ми визнані кращим постачальником послуг із завірення/затвердження звітності в області сталого розвитку: Такі організації, як АккаунтАбіліті, Вердентикс та Асоціація Дипломованих Сертифікованих Бухгалтерів (АДСБ), високо оцінили нашу роботу.
 • Гнучкість та вміння співпрацювати з сильною комунікабельністю: Наш підхід до забезпечення надійності прозорий та адаптований до потреб і операцій наших клієнтів. Ми працюємо в тісній співпраці, щоб розробити індивідуальний підхід до ваших конкретних потреб і термінів, паралельно підтримуючи постійне вдосконалення. Ми знайомимось з вашою діяльністю і залучаємо ваших представників на ранніх етапах, щоб визначити, як краще підійти до перевірки, а також активно надаємо вам суттєві спостереження та рекомендації протягом всього процесу.                            
 • Наша методологія включає в себе кращі визнані методи: Ми постійно передивляємось наші протоколи для приведення їх у відповідність до існуючих нормативних актів, стандартів та передової практики, в тому числі AA1000 Стандарт Забезпечення (2018),  ГІЗ Універсальні Стандарти (2021) і ISAE3000 стандарт (2013) для аудиту нефінансованої інформації.
 • Наші завдання генерують інновації, навчання та підвищення ефективності роботи: Ми пропонуємо гнучкий, індивідуальний підхід, унікальний для кожного проєкту і який залежить від нових стандартів та вимог ринку. В кожному завданні ми ставимо перед нашими клієнтами задачі з розробки стратегії/ефективності сталого розвитку, зміцнення управлінню ризиками та створенню вартості, а також допомагаємо стати більш стратегічними та далекоглядними.

НАШ ПІДХІД

Бюро Верітас Сертифікейшн пропонує портфоліо рішень із забезпечення надійності, котрі можуть бути адаптовані до унікальних потреб клієнтів у сфері звітності. Ми об’єднали наш досвід співпраці з провідними компаніями, які надають звітність та передову практику, щоб розробити три оригінальні рівня гарантії :

 • Аналіз недоліків Команда БВ проводить попередню оцінку ваших даних на відповідність конкретним вимогам звітності.
 • Обмежені гарантії фокусується на точності інформації, яка надається клієнтом. Ця методологія робить вибірку доступної інформації і допомагає організаціям продемонструвати прозорість та підзвітність.
 • Достатня впевненість оцінює більш широку якість інформації, включаючи її точність, а також розглядає інші встановлені параметри, такі як доступність, збалансованість, ясність, сумісність, надійність та своєчасність.

РОЗГЛЯД ПЕВНОГО ВИПАДКУ

Бюро Верітас було доручено забезпечити затвердження звітності в області сталого розвитку компанії Марсен, світового експерту в області спеціалізованого електрообладнання та сучасних матеріалів, протягом останніх трьох років. У Франції, де базується компанія Марсен, «декларація про поза фінансову діяльність (ДПД)» та завірення третьої сторони вже являється законодавчою вимогою. Лоранс Ламі, менеджер з комунікацій групи компаній Марсен, зазначає: «Для того, щоб кинути собі новий виклик, ми звернулись до Бюро Верітас з її великим галузевим досвідом, щоб по-новому поглянути на наші факти та цифри . Спеціаліст із перевірки якості Бюро Верітас приїжджає на ділянку і на своїй технічній мові розповідає працівникам про їх роботу та обладнання.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Які переваги звітування?

Для організації основними перевагами є: ідентифікація й управління ключовими ризиками й можливостями, поліпшення репутації серед зацікавлених сторін, підвищення вартості бренду, привабливість для клієнтів, конкурентоздатність та статус на ринку, залучення та утримання співробітників .

Які стандарти затвердження звітів про сталий розвиток?

Для обґрунтування цієї роботи використовується цілий ряд стандартів. При розробці своєї методології КЗВ Бюро Верітас Сертифікейшн розглянуло й включило декілька застосовних стандартів та інструкцій з кращої практики, в тому числі :

 • Міжнародний Стандарт по Страховим Обов’язкам 3000 (МССО 3000, 2013);
 • Глобальна Ініціатива по Звітності Міжнародні Стандарти (і галузеві стандарти по мірі можливості, 2021), Стандарт Гарантій АккаунтАбіліті (AA1000 AS, 2018).

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ:

contact.bsd@bureauveritas.com

+38 044 354 16 00