дистанційне

Рішення щодо проведення дистанційних аудитів

Глобальна коронавірусна криза продовжує чинити безпрецедентний тиск на підприємства будь-якого масштабу, і керівні вказівки щодня змінюються, оскільки вірус COVID-19 продовжує поширюватися. Ми, звичайно, зосереджуємося на забезпеченні безпеки наших клієнтів та співробітників, і ми прагнемо підтримувати наших клієнтів протягом цього безпрецедентного часу. У рамках цієї підтримки ми створили новий процес проведення аудитів за допомогою цифрових технологій, щоб забезпечити безперервність наших послуг.

Більшість органів з акредитаці3ї погодились надати дозвіл на дистанційний аудит під час кризи COVID-19 для підтримки дійсності сертифікатів та безперервності бізнесу. Ці дозволи надаються, використовуючи вказівки IAF MD4 / MD5 про те, як проводити дистанційні аудити.

Такі стандарти, як ISO 9001, 14001, 45001, 27001, 22001, мають право на дистанційний аудит. У більшості випадків 50% нормального аудиторського контету можна надати дистанційно. За певних обставин аудит можна проводити віддалено 100%. Ці випадки стосуються лише специфічних галузевих кодів; в основному, коли немає жодної діяльності на місці чи виробничого процесу, та, приміром, для наглядових аудитів.

Ми радимо вам зв’язатися з місцевою командою Бюро Верітас Сертифікейшн, щоб перевірити, чи прийнятний ваш стандарт для дистанційного аудиту. Ви також можете проконсультуватися з вашим органом з акредитації країни або власником вузькоспеціалізованої схеми чи може ваш стандарт бути перевірено віддалено під час карантину COVID-19.

  • Що таке дистанційний аудит?
  • Як проводяться аудити?
  • Які аудити можуть бути провдено дистанційно?
  • Які ключові переваги дистанційних аудитів?