AIRCRAFT

Сертифікація на відповідність вимогам стандарту AS EN 9100:2018 - політ досконалості

Споживачі постійно шукають більш безпечні та зручні умови для здійснення поїздок, підкріплені суворими правилами. Такий попит призводить до серйозних технологічних і економічних змін в аерокосмічній галузі. Сектор заново знаходить себе завдяки збільшенню виробничих потужностей, впровадження цифрових технологій та інтеграції нових концепцій мобільності.

Сертифікація демонструє відповідність передовим галузевим практикам і стандартам клієнтів. Відповідність найкращим в своєму класі стандартам покращує вашу репутацію, забезпечуючи конкурентну перевагу. Сертифікація стає ще більш важливою, оскільки аерокосмічна промисловість розвивається завдяки впровадженню цифрових технологій і альтернативних засобів мобільності.

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ДЛЯ АЕРОКОСМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ - СЕРТИФІКАЦІЯ ЗА СТАНДАРТОМ AS EN 9100:2018

AS EN 9100:2018 - визнаний у всьому світі стандарт, тісно пов'язаний з менеджментом якості, оскільки він застосовується до будь-якої організації, що працює в ланцюзі постачань аерокосмічної промисловості. Він замінює стандарт AS EN 9100:2016 після оновлення стандарту ISO 9001 в вересні 2015 року.

ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ РИНКІВ, ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ

Сертифікація по визнаному міжнародному стандарту демонструє прихильність передовій практиці і відповідність вимогам замовника. Вона також являє собою ліцензію на діяльність для багатьох постачальників або учасників аерокосмічної галузі і стає ще більш важливою в міру розвитку галузі. Це сприяє зміцненню довіри, забезпечуючи конкурентну перевагу і покращуючи вашу репутацію.

ВСЕСВІТНЄ ОХОПЛЕННЯ

Бюро Верітас - світовий лідер в області аерокосмічної сертифікації, структура якої відповідає потребам наших клієнтів. Наша мережа експертів-аудиторів охоплює весь світ і знаходиться в безпосередній близькості від всіх основних центрів аерокосмічного виробництва.

ПОСЛУГИ, АДАПТОВАНІ ДО ПОТРЕБ ГАЛУЗІ

Учасникам аерокосмічної галузі потрібні кваліфіковані, досвідчені аудитори, які знають всі відповідні стандарти.
Стандарти серії EN AS 9100 охоплюють повний життєвий цикл продукції від проектування, розробки до виробництва, постачання, технічного обслуговування, ремонту, капітального ремонту, сервісної підтримки, розподілу деталей і остаточної утилізації продукції.

Будучи єдиним органом по сертифікації з 6 акредитаціями, Бюро Верітас Сертифікейшн є провідним органом по сертифікації, що сертифікує найбільшу кількість постачальників по всьому світу за стандартами EN AS 9100 EN AS 9110 і EN AS 9120 (в т.ч. EN AS 9100:2018 і AS 9100:2018 рев. D).
Наша мережа експертів-аудиторів з сертифікації охоплює весь світ і знаходиться в безпосередній близькості від всіх основних центрів аерокосмічного виробництва.
Крім того, наші пропозиції охоплює інші стандарти, які в даний час потрібні OEM-виробникам, які стосуються охорони здоров'я і безпеки, екологічного менеджменту та інформаційної безпеки. Оскільки промисловість розробляє все більш взаємозалежні продукти, Бюро Верітас Сертифікейшн надає підтримку для вирішення і зниження ризиків за допомогою таких стандартів, як ISO 27001 для стандарту інформаційної безпеки або ISO 50001 для систем енергетичного менеджменту.
Бюро Верітас Сертифікейшн визнано в якості постачальника CORSIA від ICAO, стандарту, пов'язаного з викидами CO² і їх скороченням для авіакомпаній.

ЧОМУ СЛІД ОБИРАТИ БЮРО ВЕРІТАС ДЛЯ СЕРТИФІКАЦІЇ ЗА АВІАЦІЙНИМИ СТАНДАРТАМИ?

  • ЛІДЕРБюро Верітас є одним з провідних світових органів з сертифікації.

  • МІЖНАРОДНИЙ ОРГАН ПО СЕРТИФІКАЦІЇ. Ми працюємо більш ніж з 2400 аерокосмічними виробничими підприємствами і сертифікатами в 40 країнах.

  • ВИЗНАННЯСертифікація Бюро Верітас визнана 40+ акредитаційними органами по всьому світу і має акредитації за всіма основними стандартами, запитуваною OEM-виробниками і постачальниками аерокосмічної продукції.

  • ДОВІРАНаш бренд є всесвітньо визнаним символом прихильності вашої організації до досконалості, стійкості і надійності.

ЯКІСТЬ

Сертифікація демонструє, що ви є гравцем вищого класу з точки зору якості продукції та управління процесами, і дозволяє вам постачати продукцію OEM-виробникам і великим постачальникам. Аудити Бюро Верітас Сертифікейшн допоможуть вам підвищити ефективність роботи вашої організації, постачальників і дистриб'юторської мережі, одночасно керуючи ризиками. Ми пропонуємо сертифікацію за наступними стандартами: ЕN AS 9100:2018, EN AS 9110:2018 СМЯ, EN AS 9120:2018, ISO 9001:2015, оцінка якості постачальника (або аудити другої сторони), оцінка ефективності ланцюгів постачання (керується аерокосмічним агентством Бюро Верітас)

КОРПОРАТИВНИЙ РИЗИК

Оскільки все більше і більше даних передається між постачальниками і клієнтами аерокосмічної галузі, управління інформаційними системами має важливе значення для запобігання порушень безпеки інформаційних систем.
Демонстрація цифровий відповідальності захищає вашу репутацію, створюючи культуру чесності, прозорості та відповідності вимогам.
Наші послуги з сертифікації також допоможуть вам знизити ризики і забезпечити швидке відновлення після деструктивних інцидентів. Ми пропонуємо сертифікацію за наступними стандартами: ISO 27001, ISO 37001, ISO 28001, ISO 22301.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Бюро Верітас Сертифікейшн підтримує ваші зусилля щодо забезпечення етичності і стійкості джерел, а також безпечних і здорових робочих місць для ваших співробітників.
Наші спеціалізовані аудити допоможуть вам вибрати надійних постачальників, оцінити і обмежити ризики. Ми пропонуємо: ISO
45001, SA 8000.

ЕКОЛОГІЯ

Аерокосмічна промисловість, від виробництва до аеропорту, є енергоємною і спирається на
складні ланцюжки постачання. Сертифікація по стандартах екологічного менеджменту допоможе вам направити свою організацію на постійне поліпшення енергоефективності та впливу на навколишнє середовище. Оцінюючи і знижуючи ризики по всьому ланцюжку постачання, ви також можете гарантувати, що ваш постачальник є відповідальним і спирається на постачальників з найвищими екологічними стандартами. Ми пропонуємо сертифікацію за напрямками: ISO 14001, ISO 50001 та інше.

НАВЧАННЯ

Пропозиція Бюро Верітас по навчанню допоможе вам знайти оптимальні рішення для розвитку знань у ваших командах. Наш цифровий підхід не вимагає великих витрат і часу. Ми також можемо оцінити вашу готовність до впровадження нових стандартів і підготувати ваших внутрішніх аудиторів. 

СЕРТИФІКАЦІЯ АЕРОКОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ - ВИРІШЕННЯ ГАЛУЗЕВИХ ЗАДАЧ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗРОСТАННЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Аерокосмічна галузь розвивається завдяки інноваціям і новим завданням. Сьогодні аерокосмічна промисловість повинна підтримувати зростання перевезень, піднімаючи в повітря більше літаків, збільшуючи виробничі потужності для випуску 38000 літаків протягом 20 наступних років і зберігаючи повітряний транспорт найбезпечнішим видом пересування.

ЦИФРОВА РЕВОЛЮЦІЯ

Аерокосмічна промисловість неминуче повинна вступити в нову еру. Суспільство в цілому рухає всією економікою і промисловістю. Впровадження цифрових технологій - це основна ставка для галузі, яка повинна стати більш ефективною в плані виробничих показників, забезпечення безпеки польотів, захисту, аналізу та використання даних для поліпшення глобальних показників, і, звичайно ж, для забезпечення найкращих вражень пасажирів від польоту.

НОВИЙ СВІТ МОБІЛЬНОСТІ

Аерокосмічна промисловість перестала бути тільки постачальником транспортних засобів на далекі відстані, і стрімко розвивається як надійний постачальник транспортних рішень для пересування на короткі відстані.
Інвестуючи в розвиток електричних силових установок для більш чистого повітряного простору і в автономні "повітряні шатли", аерокосмічна промисловість прагне запропонувати альтернативу дорожнім транспортним засобам.

ВИХІД НА РИНОК

Для постачальників першого і другого рівнів сертифікація є необхідною умовою для ведення бізнесу. Визнання, що забезпечується сертифікацією, має вирішальне значення. Очікується, що гравці у всій екосистемі аерокосмічної промисловості досягнуто найкращого в своєму класі відповідності найвищим стандартам в таких областях, як охорона здоров'я і безпека, екологічний менеджмент та інформаційна безпека.

РЕПУТАЦІЯ

Кінцевим користувачам повітряних суден потрібні більш безпечні і надійні продукти з відмінними показниками стійкості. У міру того як галузь перебудовується для задоволення попиту, виробники комплектуючих і постачальники повинні демонструвати прихильність екологічним характеристикам і захисту даних.

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном або електронною поштою нижче.