Інформаційна безпека

ISO 27001 Сертифікація

Захистіть свої дані і доведіть свою інформаційну безпеку

ВИКЛИК БІЗНЕСУ

ДЛЯ КОГО ISO 27001?

Багато типів організацій залежать від швидкого руху і часто оновлюваної інформації в сучасних умовах постійного розвивитку електронного зв'язку. Інформаційна безпека не тільки для ІТ-компаній, вона охоплює й всю інформацію, тому будь-яка організація, що має конфіденційні дані або критично важливу інформацію, що зберігається або передається на будь-якому носії, будь то фізичному, письмовому, усному, електронному, створеному додатку або повністю "хмарному ", повинна розглянути можливість застосування суворих методологій ризику, пов'язаних з інформацією, викладених в серії ІСО 27000. Не тільки великі компанії, малі і середні підприємства (МСП) з чисельністю персоналу менше 250 чоловік все частіше стають об'єктом кібератак, і дослідження показують, що якщо в 2011 році 18% кібератак були націлені на МСП, то в 2019 році цей показник зріс до 43% *. Частка малих і середніх підприємств, які дійсно стикаються з порушеннями кібербезпеки або атаками, становить 31%, при цьому, згідно з іншим дослідженням, жертвами стають 60% середніх і 61% великих фірм **.

* Verizon 2019 Звіт про розслідування інформаційного злому

** Дослідження про порушення в сфері кібербезпеки, проведене урядом Великобританії в 2019 році

РІШЕННЯ БЮРО ВЕРІТАС

ЩО ТАКЕ ІСО (ISO) 27001?

Перший міжнародний стандарт систем управління інформаційною безпекою (ISMS) останній раз оновлювався в 2013 році, щоб привести його у відповідність з Структурою високого рівня (HLS), загальною для більшості міжнародних систем управління. ISO 27001 є специфікацією, яка дозволяє проводити сертифікацію, і очолює співтовариство відповідних стандартів, які розширюються і в сукупності пропонують всеосяжне керівництво і підтримку для організацій, які хочуть систематично розуміти свої вразливі місця, виявляти ризики для безпеки інформації, щоб забезпечити її доступність, цілісність та конфіденційність для своїх клієнтів, акціонерів, регулюючих органів та інших зацікавлених сторін.

Основні переваги сертифікації ІСО 27001

 1. Підвищує імідж вашої компанії в очах зацікавлених сторін і відрізняє від конкурентів.
 2. Проактивне звернення до потенційних клієнтів з питань інформаційної безпеки та скорочення циклу продажів.
 3. Скорочення кількості обов'язкових аудитів клієнтів за договором шляхом підтвердження відповідності міжнародно визнаним критеріям.
 4. Демонстрація окупності інвестицій в інформаційну безпеку зі зниженою відповідальністю.

Найчастіші питання

НАВІЩО ВПРОВАДЖУВАТИ ISO 27001?

 • Для прийняття зважених рішень з управління ризиками щодо стратегічних бізнес-завдань і забезпечувати певний рівень надійності.
 • Для фокусуванні уваги на критичній інформації в будь-якій формі: цифровій, паперовій, відео-, голосовій.
 • Для удосконалення показників інформаційної безпеки і звітності для обґрунтування поточних і зростаючих інвестицій в ефективні заходи контролю.
 • Для прийняття всебічного бачення ризиків, заснованого на впровадженні заходів контролю.

ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ ISO 27001?

Підхід Бюро Верітас до сертифікації був створений більше 30 років тому і підтримується глобальною акредитацією, що проводиться Службою акредитації Великобританії (UKAS).

Image
Цикл сертиф
 1. Визначення області сертифікації.
 2. Попередній аудит (за запитом): аналіз прогалин і діагностика вашого поточного положення в порівнянні зі стандартом.
 3. Сертифікаційний аудит проводиться в 2 етапи: 1 етап. Перевірка готовності організації до сертифікації. 2 етап. Оцінка впровадження, в тому числі ефективності, системи управління організацією.
 4. За успішних результатів 2-го етапу аудиту видається сертифікат терміном на 3 роки.
 5. Наглядові аудити проводяться з метою перевірки того, що система менеджменту продовжує відповідати вимогам стандарту, а також з метою контролю за постійним вдосконаленням.
 6. Ресертифікація після закінчення 3 років для підтвердження безперервного відповідності та ефективності системи менеджменту в цілому.

Навіщо обирати Бюро Верітас Сертифікейшн?

 • ЕКСПЕРТНІСТЬ

Наші аудитори мають великий досвід в технічних питаннях, а також глибоким знанням місцевих нормативних актів, ринків і мови, що дозволяє їм пропонувати рішення, адаптовані до ваших потреб.

 • ВИЗНАННЯ

Бюро Верітас Сертифікейшн визнана більш ніж 40 національними і міжнародними акредитаційними органами по всьому світу.

 • ЗНАК ВСЕСВІТНЬОГО ВИЗНАННЯ

Знак "Бюро Верітас Сертифікейшн" - всесвітньо визнаний символ незмінною прихильності вашої організації до досконалості, сталого розвитку та надійності.

 • ДОСВІДЧЕНІ ВИКЛАДАЧІ

Наші навчальні курси проводяться провідними аудиторами з багаторічним досвідом роботи в промисловості і глибоким розумінням специфіки, які пройшли навчання в області міжособистісного спілкування, міжкультурних питань і концепцій навчання для дорослих.

 • МЕРЕЖА

150 000 діючих сертифікатів ISO і + 8 000 кваліфікованих аудиторів, Бюро Верітас присутній в 140 країнах світу з місцевими фахівцями в 80 країнах.

За додатковою інформацією звертайтесь:

contact.BSD@bureauveritas.com