Наші співробітники

Ведянкин
Ведянкін
Максим Станіславович

Генеральний директор представництва Bureau Veritas в Україні

Бюро Верітас для мене – це цілий світ. Працюючи в Бюро Верітас ти повинен постійно вдосконалювати себе, оволодівати новими знаннями та навичками. З першого ж для мені імпонувала філософія компанії. І до сьогоднішнього дня я все так само повністю розділяю основні принципи роботи Бюро Верітас, які дивовижно точно відображені в логотипі компанії. Варто відзначити й чудовий колектив, який завжди напоготові вирішення проблем будь-якої складності! Погодьтеся, що для кожної людини це не мало означає. Відчуття гордості за внесок, котрий робить компанія в розвиток суспільства та економіки прийшло не одразу. Але з часом, дивлячись на успіхи наших Клієнтів, я чітко усвідомив, що в їх досягненнях є дещиця зусиль нашої команди. Отже, через успішність кожного з численних клієнтів Бюро Верітас, як цеглинка до цеглинки, вибудовується загальний добробут нашої України!
Postolenko
Постоленко
Павло Сергійович

Фінансовий директор

Бюро Верітас Україна

Бюро Верітас це неначе Академія бізнесу та життя й провчившись вже 18 років я розумію, що це ще навіть не «екватор». Я пишаюся, що є частиною команди, яка своїм прикладом демонструє, що чесний бізнес не лише існує, але й може бути успішним!
Каминский
Камінський
Павло Сергійович

Начальник відділу м. Дніпро

Бюро Верітас Україна

Бюро Верітас – це можливості вдосконалення себе та навколишнього світу. Бюро Верітас це одна із найбільш професійних, у своїй галузі, компаній – як в Україні, так і за її межами. На мій погляд, нашим найбільш вагомим внеском у суспільство є зміна якісних підходів до багатьох щоденних процесів. Ми робимо світ більш керованим та передбачуваним, ми допомагаємо знизити суттєві ризики та досягнути оптимального результату в будь-яких умовах.
Турбина
Турбіна
Ольга Анатоліївна

HR Business Partner

Бюро Верітас Україна

Кожного дня у мене є можливість розвиватися. Як особистість. Як HR. Як психолог. Це просто джерело знань/термінів/процесів. Це неосяжне поле діяльності у всіх галузях. Починаючи від елементарного – закінчуючи, як на мене, магією. Магію, яку створюють звичайні люди. Люди, з якими я працюю щоденно, яких приємно слухати і корисно чути. А їх продуктивна взаємодія – це і є моєю роботою. Кожного дня я беру участь в побудові. Так, часе побудові того світу довіри, який будує компанії та її співробітники для суспільства.. Горда, вдячна і щаслива бути частиною команды!
Мисюра
Юлія Анатоліївна

Директор департаменту збуту

Бюро Верітас Сертификейшн Україна

Бюро Верітас для мене – головний орієнтир по життю.
15 років роботи в компанії говорять, що створювати світ довіри – це моє покликання. Наша діяльність допомагає вітчизняним підприємствам виходити на світові ринки. Я пишаюся тим, що українські компанії прагнуть до розвитку і БВ допомагає робити якість все більш доступною.