Video file
hist

НАША ІСТОРІЯ: 

190 РОКІВ ФОРМУЄМО АТМОСФЕРУ ДОВІРИ У СВІТІ

old ship

1828

НАШЕ ПОХОДЖЕННЯ

Бюро Верітас було засновано з метою підвищити безпеку судноплавства, пропонуючи страховим компаніям актуальну інформацію про відстеження суден та обладнання. Ми створили нову методологію оцінки ризику для суден та обладнання.

09-teaser-market-desktop
Video file

Сьогодні

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

Veristar AIM3D запроваджує нову еру судноплавства та управління морськими об’єктами. Наша цифрова 3D-технологія дозволяє користувачам переглядати звіти про продукти та активи в режимі реального часу, віддалено співпрацювати на загальній платформі, тим самим підвищуючи гнучкість і скорочуючи час на відповідь.

old car

1910

НОВАТОР В АВТОМОБІЛЬНІЙ ГАЛУЗІ

Застосовуючи технічні засоби контролю в автомобільній промисловості, ми заявили про себе як про першовідкривачів в секторі, що активно розвивається.

new car

Сьогодні

АВТОМОБІЛІ МАЙБУТНЬОГО

Ми продовжуємо впроваджувати інноваційні технології в автомобільному секторі з нашою першою програмою сертифікації V2X. V2X - це технологія бездротового зв'язку, яка є ключовою для розробки безпілотних автомобілів.

old train

1920

Інспекції

В ході промислової революції компанія сприяла вдосконаленню і розширенню залізничної галузі, надаючи послуги з перевірки металевих деталей та обладнання.

new drone

Сьогодні

Безпілотні засоби спостереження

Безпілотні засоби спостереження істотно спрощують процес проведення інспекцій, дозволяючи нашим технічним спеціалістам швидше і безпечніше обстежити об'єкти, одночасно забезпечуючи покращене обслуговування і управління інфраструктурою.

old constr

1960

Будівельний бум

Після Другої світової війни ми спостерігали підйом в галузі будівництва, що виник внаслідок урбанізації. Ми вдосконалили наші знання та досвід, спрямовані на захист людей і підвищення енергоефективності, і брали участь в реалізації ряду значних проектів.

new building

Сьогодні

Цифрове моделювання

Ми суттєво міняємо галузь будівництва за допомогою нашої програми інформаційного моделювання будівель (ІМЗ), завдяки якій ми здійснюємо перевірку проектної документації на відповідність стандартам і нормативним актам, підвищуючи відповідність і надійність.

supply

1990

Управління ланцюгами поставок

Зі зростанням глобалізації ми випередили ринки управління ланцюгами поставок, запровадивши ініціативи щодо поліпшення відстеження та оцінки систем управління.

new

Сьогодні

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ

Запуск програми Origin дає можливість споживачам простежувати шлях, пройдений продуктами від ферми до столу, надаючи повний огляд процесу виготовлення і виробництва.

Ukraine

1997

УКРАЇНА

У 1997 році було створено представництво Bureau Veritas в Україні з метою розвитку місцевого ринку та розширення присутності Bureau Veritas Global.

Kiev modern

Сьогодні

СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ЛІДЕРСТВО

На сьогоднішній день Бюро Верітас Україна є лідером в галузі тестування, інспекції та сертифікації на місцевому ринку. Ми надаємо повний спектр послуг для підтримки Вашого бізнесу та забезпечення подальшого розвитку наших клієнтів.

ipo
Video file

2007

IPO

Наше первинне публічне розміщення акцій надало багатьом французьким і міжнародним, державним і приватним інвесторам можливість зробити свій внесок в успіх компанії.

megapolis

Сьогодні

ГЛОБАЛЬНЕ РОЗШИРЕННЯ

У міру збільшення присутності компанії у світі, стратегічним напрямком діяльності залишається задоволення потреб клієнтів, споживачів і спільнот, яким ми надавали послуги до 2020 року і далі.

10-teaser-highlight-alternate-desktop
Video file

2015

ЕНЕРГЕТИКА

Зі зростанням споживання енергії у всьому світі ми допомогли побудувати берегову та морську інфраструктуру для росту світової економіки.

10-teaser-highlight-alternate-desktop
Video file

Сьогодні

ЗЕЛЕНЕ МАЙБУТНЄ

Ми беремо участь в процесі переходу на альтернативні джерела енергії і акцентуємо увагу на екологічно раціональних рішеннях, в той же час зміцнюючи лідерство компанії в нафтогазової галузі, що стрімко розвивається.