Товары длительного пользования и игрушки

Дитячі іграшки та сувенірна продукція

Для офіційного і законного поширення імпортних іграшок та сувенірних товарів на території України компанія Бюро Верітас пропонує надання технічної підтримки при оформленні всієї необхідної дозвільної документації «під ключ»: проведення всіх необхідних випробувань і отримання протоколів на них, отримання санітарно-гігієнічних висновків, допомога в оформленні сертифікатів експертизи типу і декларацій відповідності.

Щоб поширювати іграшки на ринках країн ЄС, українським виробникам необхідно пройти сертифікацію згідно європейських стандартів та директив. Для цього, в більшості випадків, слід провести випробування продукції, а саме перевірити фізичні, механічні, хімічні, електричні властивості, загоряння матеріалів, а також відповідність санітарно-гігієнічним вимогам і вимогам по радіоактивності.

Спеціалісти Бюро Верітас будуть раді надати професійну допомогу і підтримку у визначенні належного підходу і дотриманні всіх застосовних вимог до продукції - для цього надішліть Ваш запит нам на пошту.

Для детальної консультації звертайтеся до нас!

+380969296461

+380952722106

darya.bezruchenko@bureauveritas.com