car

АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАСПОРТ 

Автомобільний світ змінюється швидше, ніж будь-коли, в результаті швидкого розвитку ринку, появи революційних технологій та все більш строгих екологічних норм. Саме тому ми прагнемо підтримувати успіх наших клієнтів на кожному етапі цих змін.  

Щоб процвітати в сучасному автомобільному світі автовиробники повинні не тільки йти в ногу з технологіями, що швидко розвиваються, а й забезпечувати безпеку, якість та продуктивність своєї продукції. У той же час, вносячи зміни в процеси, як і раніше, необхідно зберігати та зміцнювати довіру до якості вашої продукції.  

Ми працюємо з клієнтами над випуском нових продуктів, перевіряючи їх безпеку і відповідність специфікаціям, а також забезпечуючи їх відповідність екологічним нормам. 

  • ДИЗАЙН: Сертифікація IATF та оцінка постачальників забезпечують клієнтам високу якість продукції, безпеку та ефективність їх процесів проектування і затвердження.  
  • ВІДПОВІДНІСТЬ ТОВАРІВ: Такі послуги, як тестування продукту, інспекція сировини та оцінка виробництва, гарантують, що активи наших клієнтів будуть відповідати певним вимогам протягом усього терміну їх служби.
  • ДИСТРИБ’ЮЦІЯ: Контроль постачання та інвентаризації, відстеження шкоди і управління претензіями які значно зменшують ризик з дистриб’юцією продукції і зменшують фінансові втрати, викликані пошкодженнями і судовими розглядами.
  • ПРОДАЖ І ПІСЛЯ ПРОДАЖНА ПІДТРИМКА: Пропоновані нами послуги, такі як оцінка і відстеження пошкоджень транспортних засобів, а також обов'язковий аудит, знижують ризики, пов'язані з продажами, доставкою та технічним обслуговуванням. 

ЩО ПРОПОНУЄ БЮРО ВЕРІТАС УКРАЇНА

СЕРТИФІКАЦІЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВІДПОВІДНО ДО СТАНДАРТІВ: 

ІНСПЕКЦІЯ 

  • Інспекційні (Сюрвейерские) послуги під час вантажно-розвантажувальних операцій.
  • Складський контроль автомобілів (VSC - Vehicle Stock Control)  - Послуга призначена для допомоги фінансовим контролерам підприємств-виробників здійснювати постійний моніторинг наявності автомобілів на складах дилерських компаній, а також контролю документації та оплати за контрактами відповідно до встановлених критеріїв клієнта до аудиту. 
  • Відстеження пошкоджень автомобіля під час транспортування (VDT - Vehicle Damage Tracking)  - Інспекція здійснюється під час транспортування автомобіля, кожен раз, коли відбувається зміна відповідальних сторін ланцюга поставки. Перевіряється відповідність вимогам технічних стандартів, визнаних більшістю виробників автомобільної галузі. 

НАВЧАННЯ 

  • Вимоги IATF 16949:2016 до систем менеджменту якості постачальників. Керівництва APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP. Внутрішній аудит.
  • Статистичні методи управління процесами СУЯ.