PLane

АВІАЦІЙНИЙ ТРАНСПОРТ

ВАШІ ПОТРЕБИ - ЗАПОБІГАННЯ РИЗИКАМ, ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ БЕЗПЕКИ, НАГЛЯД ЗА ЯКІСТЮ - ВОДНОЧАС Є ПОТРЕБАМИ МІЛЬЙОНІВ ПАСАЖИРІВ У СВІТІ, ЯКІ ПОДОРОЖУЮТЬ ЛІТАКОМ ЩОДНЯ

В авіації, яка постійно знаходиться під пильним оком громадськості і де допустима помилка майже дорівнює нулю, на порядку денному стоять суворі стандарти контролю якості. Цілком ймовірно, що жодна інша галузь не приділяє так багато уваги безпеці, як авіаційна галузь.

В значній мірі ці завдання можливо вирішити в рамках поліпшення функціонування системи менеджменту організації. Ми пропонуємо можливість сертифікації систем управління якістю, як доказ її відповідності сучасним вимогам в Аерокосмічне галузі і оборони.
Ми надаємо навчання для організацій зайнятих розробкою і проектуванням, виробництвом Аерокосмічне і оборонної техніки, а також здійснює дилерські послуги для підприємств галузі за стандартами НАТО, а також міжнародною групою за якістю в Аерокосмічне галузі IAQG.

Ми допомагаємо адаптувати будь-яку компанію, що працює в сфері авіації та космонавтики або є частиною ланцюжка поставок цієї галузі, до вимог авіації і космонавтики.


ЩО ПРОПОНУЄ БЮРО ВЕРІТАС УКРАЇНА

СЕРТИФІКАЦІЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ НА ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ:

НАВЧАННЯ

  • Внутрішній аудитор ЧАСТИНА 21
  • AQAP-2110 «ВИМОГИ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ, ЯКОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ, РОЗРОБКИ І ВИРОБНИЦТВІ». Версія 2016р. Основи стандарту і проведення внутрішнього аудиту. Керівництво ISO 19011: 2018.
  • BS / EN 9100: 2018 «СЕРТИФІКАЦІЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В АЕРОКОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ». Основи стандарту і проведення внутрішнього аудиту. Керівництво ISO 19011: 2018.
  • EN 9100 EN 9110, EN 9120. Основи стандарту і проведення внутрішнього аудиту. Керівництво ISO 19011: 2018.