BRCGS v.9

BRCGS СЕРТИФІКАЦІЯ

Стандарти BRCGS підвищують довіру до брендів завдяки забезпеченню надійності ланцюгів поставок.

БІЗНЕС-ЗАДАЧА

Попит на безпеку харчових продуктів зростає. Споживачі та органи влади все частіше наполягають на тому, щоб їжа, яку ми споживаємо, мала високий рівень якості та безпеки. Якщо виникає проблема з безпечністю або якістю, необхідно швидко знайти джерело і вирішити проблему.

Зазвичай вимоги висуваються насамперед до роздрібної торгівлі, але зараз відповідальність поширюється на весь ланцюг постачання продуктів харчування, включаючи виробників продуктів харчування, первинних виробників і транспортерів.

ЩО ТАКЕ BRCGS?

Стандарти BRCGS - це глобальний бренд, який допомагає будувати довіру в ланцюгу постачання харчових продуктів. Стандарти безпеки харчових продуктів, пакувальних матеріалів, зберігання та дистрибуції, безглютенових продуктів та продуктів на рослинній основі встановлюють стандарти належної виробничої діяльності та допомагають клієнтам бути впевненими в тому, що продукція є безпечною, легальною та якісною.

Image
check-list

СТАНДАРТИ BRCGS

 • (Безпека Харчових Продуктів): Ці стандарти прийняли понад 20 000 об'єктів у 130 країнах світу. Їх приймають 70% з 10 найбільших світових роздрібних мереж, 60% з 10 найбільших ресторанів швидкого обслуговування та 50% з 25 найбільших виробників. Стандарти безпеки харчових продуктів є основою для управління безпечністю, цілісністю, законністю та якістю продукції у виробництві, переробці та пакуванні харчових продуктів та харчових інгредієнтів.
 • Пакувальні матеріали: 4 500 постачальників у понад 80 країнах світу вирішили пройти сертифікацію за стандартом BRCGS. Стандарти пакувальних матеріалів може використовувати будь-який виробник, який виробляє пакувальні матеріали для всіх видів продукції - від харчових продуктів до споживчих товарів - і на всіх рівнях: первинному, вторинному та третинному.
 • Зберігання та дистрибуція: Ці стандарти забезпечують важливий сертифікаційний зв'язок між нашими виробничими стандартами та кінцевими споживачами, такими як роздрібні торговці або підприємства громадського харчування. Вони гарантують, що цілісність продукції підтримується під час зберігання та дистрибуції, а довіра споживачів максимально підвищується завдяки аудиту та сертифікації.
 • Gluten-Free: Глобальні стандарти GFCR є унікальними та відрізняються від усіх інших сертифікацій GF, оскільки вони сертифікують ваш бізнес, установу та контроль виробництва без глютену. Вони сприяють профілактичному контролю, викладеному в принципах HACCP, еталонних стандартах GFSI, Законі про модернізацію Безпечності харчових продуктів та Законі про безпечну їжу для канадців. При правильному менеджменті вони також відповідають усім світовим нормам щодо безглютенової продукції.

 НАШ ПРОЦЕС

Ключовими етапами нашого процесу сертифікації є:

 • Визначення сфери сертифікації
 • Попередній аудит (за бажанням): аналіз прогалин та діагностика вашої поточної позиції у порівнянні зі стандартом
 • Сертифікаційний аудит(виданий сертифікат) для перевірки дотримання стандартів BRCG
 • Ре-сертифікація аудит для відстеження відповідності та постійного вдосконалення

Після кожного етапу ви отримуєте ретельний, зрозумілий звіт швидко надається, що дозволяє вашій компанії постійно вдосконалювати свої показники управління безпечністю харчових продуктів.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ПОСЛУГИ БЮРО ВЕРІТАС?

 • ЕКСПЕРТИЗА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Сертифікація Бюро Верітас може допомогти кожному підприємству в ланцюгу постачання харчових продуктів відповідати найвищим стандартам якості, охорони здоров'я та безпеки, а також екологічним нормам.

 • ВИЗНАННЯ

Бюро Верітас Сертифікейшн має міжнародну акредитацію на програми з безпеки харчових продуктів завдяки міжнародному акредитаційному органі UKAS (BRCGS).

 • МЕРЕЖА

Ми працюємо у більш ніж 100 країнах світу. Така глобальна присутність означає, що наші клієнти отримують подвійну перевагу - міжнародний досвід і справжню глибину знання місцевої специфіки (мови, культури, законів, звичаїв тощо), що гарантує високу якість аудиту.

 • ЗНАК МІЖНАРОДНОГО ВИЗНАННЯ

Сертифікаційний знак Бюро Верітас - це всесвітньо визнаний символ постійного прагнення вашої організації до досконалості, сталого розвитку та надійності.

За додатковою інформацією звертайтесь:

contact.BSD@bureauveritas.com