ISCC PLUS

СЕРТИФІКАЦІЯ БІОМАТЕРІАЛІВ ISCC PLUS

Підтвердіть кругообіг ваших матеріалів

БІЗНЕС-ВИКЛИК

Для поліпшення якості кругообігу та обмеження впливу на довкілля, компанії починають використовувати невикопні матеріали. Оскільки альтернативні матеріали із вмістом вторинної сировини стають дедалі доступнішими, організації повинні ретельно контролювати свої ланцюги поставок щодо якості, надійності та сталості.

У новій економіці вміст вторинної сировини у продуктах та їх упаковці буде життєво важливим для доказу їх вищої екологічності порівняно з конкурентними пропозиціями. Уряди по всьому світу встановлюють масштабні цілі з переробки відходів та використання вторинної сировини, а також пропонують податкові пільги компаніям, які досягають або перевищують цілі у сфері сталого розвитку.

ЩО ТАКЕ ISCC PLUS?

За допомогою ISCC PLUS усталена схема ISCC (Міжнародна сертифікація сталості та вуглецю) була розширена, щоб охопити харчові продукти, корми, технічні та хімічні програми. Вона може використовуватись в усьому світі для сертифікації, наприклад, сталого використання біомаси та/або вторинної сировини з відходів упаковки в хімічній промисловості, а також у наступних промислових галузях (наприклад у пакувальній промисловості). ISCC PLUS також враховує сталий розвиток на всіх етапах ланцюжка поставок та виробництва у харчовій та комбікормовій промисловості.

ЧОМУ МОЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОВИННА СЕРТИФІКУВАТИСЬ ЗА СТАНДАРТОМ ISCC PLUS?

Добровільна сертифікація ISCC PLUS дає визнання переробленим та біоматеріалам, які можуть бути використані в інших виробничих процесах, але в даний час можуть вживатись як сировина для полімерів та біокомпозитних матеріалів, які можуть бути використані у різних сферах застосування – від упаковки до текстилю. Сертифікація ISCC PLUS забезпечує простежуваність ланцюга постачання та підтверджує відповідність компаній найважливішим екологічним та соціальним стандартам у цій галузі, що швидко розвивається.

ПЕРЕВАГИ ISCC PLUS

  • Продемонструвати сталі методи ведення бізнесу шляхом перевірки ланцюга постачання біоматеріалів

  • Довести свою відданість принципам циркулярної економіки споживачам, постачальникам та іншим зацікавленим сторонам

  • Отримайте надійне підтвердження простеження зі сталого джерела

  • Зменшити вплив вашої компанії на довкілля

  • Продемонструвати своїм клієнтам, що ваша продукція відповідає міжнародним визнаним критеріям сталого розвитку

  • Продемонструйте сталість у різних галузях за допомогою сертифікації.

ЯК Я МОЖУ ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ ISCC PLUS?

Image
Як можна отримати сертифікат?

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ БЮРО ВЕРІТАС?

  • Комбінована акредитація та аудит. Бюро Верітас Сертифікейшн акредитовано на проведення аудитів ISCC PLUS, а також  ISCC для біопалива. Тому ми можемо запропонувати вам комбіновані аудити, щоб задовольнити ваші потреби одним аудитом.
  • Знання сільськогосподарської сировиниМи маємо аудиторів, які регулярно працюють у сільськогоспода-рському секторі, із зерновими виробниками та сільськогоспода-рськими торговими компаніями.
  • Досвід у сфері сталого розвиткуБюро Верітас Сертифікейшн є одним з лідерів у галузі сертифікації соціальної відповідальності та верифікації викидів парникових газів. У лісовій, деревообробній та агропродовольчій галузях ми отримали визнання за перевірку багатоаспектних питань сталого розвитку.\
  • МережаМаючи 150 000 діючих сертифікатів ISO та 7 000+ кваліфікованих аудиторів, Бюро Верітас представлена в 140 країнах та має місцевих фахівців у 80 країнах.

Для більш детальної інформації:

+38 (044) 354 16 00
contact.bsd@bureauveritas.com