Carbon Footprint

Верифікація вуглецевого сліду

Доведіть точність Вашого вуглецевого сліду

Виклик для бізнесу

Зміна клімату є однією з найкритичніших екологічних проблем, з якими ми стикаємося сьогодні. Прагнучи подолати зміну клімату, численні добровільні та законодавчі програми з обліку парникових газів (ПГ) розвивалися по всьому світу. Тому компанії стикаються з дедалі складнішими вимогами щодо визначення та звітності щодо викидів ПГ. Зацікавлені сторони очікують, що компанії публічно оприлюднять свою роботу щодо зміни клімату та інших питань сталості. Визначення вуглецевого сліду – це підхід до оцінки та звітності, який дозволяє компаніям, будівлям і містам точніше розраховувати викиди вуглецю та визначати сфери для покращення.

ЯКІ СТАНДАРТИ ІСНУЮТЬ?

Два найбільш відомих стандарти - це протокол WBCSD/WRI GHG і ISO 14064-1. Перший є галузевим стандартом, який пропонує рекомендації та критерії для розрахунку вуглецевого сліду для організацій, другий є міжнародним стандартом, який визначає вимоги та рекомендації щодо кількісної оцінки та звітності щодо викидів та абсорбції ПГ на організаційному рівні. Обидва популярні у промисловому секторі та охоплюють все: від проектування до перевірки інвентаризації ПГ. Bureau Veritas пропонує верифікацію за цими стандартами з 2006 року і має великий досвід роботи у сфері зміни клімату.

НАВІЩО МОЇЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕВІРЯТИ СВІЙ ВУГЛЕЦЕВИЙ СЛІД?

Перевірка вуглецевого сліду дозволяє організаціям добровільно продемонструвати надійність своїх розрахунків і вимірювань вуглецевого сліду за допомогою публічної звітності. Кількісна оцінка викидів парникових газів від власних джерел, а також тих, що пов’язані з ланцюгом поставок до організації та від неї, є важливим першим кроком на шляху до вуглецевої нейтральності.

ПЕРЕВАГИ ВЕРИФІКАЦІЇ ВУГЛЕЦЕВОГО СЛІДУ

  • Зміцнюйте довіру між зацікавленими сторонами за допомогою відкритої звітності та інформації, перевіреної третьою стороною.
  • Доведіть свою відданість сталому розвитку та продемонструйте прозорість у комунікаціях.
  • Підвищте репутацію своєї компанії, подаючи точну інформацію про вуглецевий слід, перевірену третьою стороною.
  • Зробіть перші кроки до визначення вдосконалень для обмеження викидів вуглецю від операцій.
  • Зменште витрати, виявивши додаткові проблемні зони після незалежної перевірки вашого вуглецевого сліду.

Яким є процес верифікації?

Image
Процес верифікації

ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ БЮРО ВЕРІТАС?

Акредитація

Bureau Veritas має глобальну акредитацію UKAS та місцеву акредитацію (наприклад: NABCB, TAF, ACCREDIA).

Досвід у сфері верифікації викидів

Бюро Верітас є одним із лідерів у верифікації викидів ПГ з 15+ річним досвідом у законодавчій та добровільній верифікації викидів.

МИ ТАМ, ДЕ ВИ

Маючи 150 000 активних сертифікатів ISO і понад 7 000 кваліфікованих аудиторів, Bureau Veritas присутня в 140 країнах з місцевими спеціалістами у 80 країнах.