ПРАЦЮЙ ТА РОБИ СВІЙ Внесок У РОЗВИТОК СВІТУ ДОВІРИ РАЗОМ З НАМИ

НАША МІСІЯ - СТВОРЕННЯ СВІТУ ДОВІРИ

Гарантія якості, дотримання вимог охорони здоров'я та безпеки, зменшення ризиків та підвищення ефективності роботи, а також захист навколишнього середовища та соціальна відповідальність - це ключові завдання Бюро Верітас. Ми щиро віримо, що наша робота позитивно впливає на розвиток суспільства.

Ми пишаємось тим, що наші люди щодня роблять свій внесок у розвиток світу поєднуючи продуктивність та доброчесність, честолюбство, відповідальність та відкритість. 
Ми поважаємо своїх людей і віримо в наші таланти.
Ми надаємо їм можливість лишати слід в історії розвитку світу, працюючи в команді ...

на користь наших 400 000клієнтів
у 140країнах

Ми вважаємо, що робити свій внесок - це справжній виклик та можливість для кожного з нас, знак довіри та впливу, зв’язок із майбутнім, доказ зростання та розвитку.

Тому наше першочергове завдання полягає в залученні та утриманні найкращих співробітників. Ми впевнені, що в нашій галузі завжди є можливості для кар'єрного росту.

Бути частиною родини BV - це більше, ніж просто працювати, це впевненість, що ти залишиш свій слід у формуванні світу довіри.

Якщо Вам близькі наші цілі, Ви поділяєте наше прагнення допомагати підприємствам ефективно управляти питаннями якості та безпекою, ми будемо раді співпраці.