Працюй та роби свій вклад у розвиток світу довіри разом з нами

НАША МІСІЯ - СТВОРЕННЯ СВІТУ ДОВІРИ

Гарантування якості, забезпечення охорони здоров'я та безпеки, зменшення ризиків та підвищення ефективності роботи, а також захист навколишнього середовища та соціальна відповідальність ... Це ключові завдання Бюро Верітас. Ми щиро віримо, що це сприяє покращенню суспільства.

Ми пишаємось тим, що наші люди щодня роблять свій внесок у розвиток світу поєднуючи продуктивність та доброчесність, честолюбство та смиренність, відповідальність та відкритість. 
Ми поважаємо своїх людей і віримо в наші таланти.
Ми надаємо їм можливість лишати слід в історії розвитку світу, працюючи в команді ...

на користь наших 400 000 клієнтів
у 140 країнах

Ми вважаємо, що робити свій вклад - це справжній виклик та можливість для кожного з нас, знак довіри та впливу, зв’язок із майбутнім, доказ зростання та розвитку.

Тому, наше першочергове завдання полягає в залученні та утриманні найкращих співробітників. Ми впевнені, що в нашій галузі завжди є можливості для кар'єрного зростання.

Бути частиною родини BV - це більше, ніж просто працювати, це впевненість, що ти залишиш свій слід у формуванні світу довіри.

Якщо вам близькі наші цілі, ви поділяєте наше прагнення допомагати підприємствам ефективно управляти питаннями якості та безпекою, ми будемо раді співпраці.