Iso27k

ISO 27001

Сертифікація систем управління інформаційною безпекою

потреби ринку

Для банків, фінансових організацій, інвестиційних та страхових компаній та будь-яких інших компаній, які бажають захистити інформаційний ресурс, від якого залежить репутація певної структури та її надійність. Захист інформації - один з ключових пріоритетів. Головне завдання компанії - встановити можливі загрози для появи витоку інформації, вибір методів, які забезпечать захист даних та повний контроль за інформаційними ресурсами, які доступні діловим партнерам чи суспільству. 

рішення

Що потрібно знати про ISO 27001? 

ISO 27001 - міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до системи управління інформаційною безпекою.

Сертифікат ISO 27001 - це документ, який підтверджує відповідність системи вимогам стандарту. Отримавши такий сертифікат, ви доведете, що ваша компанія надійно захищає дані від спроби несанкціонованого доступу. 

Після того, як ви пройдете сертифікацію ISO 27001, тобто отримаєте сертифікат відповідності, ви зможете:  

  • надати гарантію безпеки даних для замовників, інвесторів, спонсорів, ділових партнерів;
  • значно зменшити чи повністю усунути кількість несанкціонованих доступів до інформаційної бази компанії, та зменшити витрати на оновлення чи відновлення даних;
  • розробити умови для повного контролю за управлінням інформаційних ресурсів;
  • покращити імідж компанії; 
  • підвищити ефективність роботи бізнес-структури.

Як бачимо, використовуючи стандарт ISO 27001, ви зумієте надати партнерам впевненості, що важлива інформація буде захищена. 

Переваги бюро Верітас 

Професіоналізм. Аудитори Бюро Верітас досконально вивчили локальне законодавство, вимоги ринку, специфіку різних професійних сфер та під час роботи враховують потреби замовників.  

Визнання. Наша компанія має міжнародну акредитацію та представлена в 140 країнах світу.   

питання та відповіді

В яких бізнес-сферах впроваджується стандарт ISO 27001?
Стандарт ISO 27001 рекомендований для холдингів, організацій, структур, функціонуючих в різних сферах, оскільки у кожної компанії є інформація, яка не підлягає розголосу.