Автомобільне виробництво

IATF 16949 - автомобільний стандарт

IATF 16949 - всесвітньо визнаний стандарт, що відноситься до управління якістю.

Виклик бізнесу

Автомобільна/мотоциклетна промисловість є однією з найскладніших галузей в світі. Виробники автомобілів вимагають, щоб їхні постачальники контролювали їх процеси, розуміли специфічні вимоги клієнтів і приділяли особливу увагу постійному вдосконаленню. Отримання вашою організацією сертифіката відповідності стандарту IATF дасть вирішальну перевагу в демонстрації того, що ваша компанія відповідає цим критеріям.

Що таке IATF 16949:2016?

IATF 16949:2016 є єдиним стандартом, визнаним в усьому світі в галузі управління якістю, оскільки він застосовується до будь-якої організації, що діє в ланцюзі постачань автомобілів. Він замінює ISO / TS 16949:2009 року після поновлення стандарту ISO 9001 в вересні 2015 року. Новий стандарт IATF 16949 діє до: 2016 був опублікований Міжнародною автомобільною робочою групою (IATF) в жовтні 2016 року.

Нова версія стандарту заснована на структурі високого рівня з ISO9001:2015 року, наполягаючи на управлінні ризиками і PDCA підходах постійного вдосконалення з урахуванням змін в автомобільному контенті в порівнянні з попередньою версією.

Image
структура 16949

Ключові етапи процесу сертифікації за стандартом IATF 16949:

За запитом: Попередній аудит - визначення обсягу сертифікації, аналіз наявних недоліків і діагностика Вашої поточної ситуації в порівнянні зі стандартними вимогами.

Процес сертифікації та аудитів:

» 1 етап - Перевірка готовності

» 2 етап - Оцінка впровадження. За успішних результатів 2-го етапу аудиту видається сертифікат терміном на 3 роки.

» Наглядові аудити: 2 аудиту на щорічній основі, що проводяться з метою перевірки того, що система управління продовжує відповідати вимогам стандарту IATF

» Ресертифікація: через 3 роки після проведення 2-го етапу аудиту ресертифікаційний аудит підтвердить безперервну відповідність і ефективність системи менеджменту в цілому.

Примітка: У разі переходу з ISO/TS 16949:2009 процес починається з перехідного аудиту, який є таким же, як і ресертіфікационний аудит, а потім 2 наглядових аудиту.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

  1. Чому моя організація повинна впровадити IATF 16949? Для демонстрації відповідності ваших продуктів і послуг вимогам IATF 16949, які відображають очікування автомобільних зацікавлених сторін.
  2. Чи приносить мені комерційну вигоду сертифікація IATF 16949? Так, більшість з TOP 10 виробників автомобілів і мотоциклів, а також більшість постачальників Рівня 1 укладають контракти тільки з постачальниками, сертифікованими за стандартом IATF.\

НАВІЩО ОБИРАТИ ПОСЛУГИ БЮРО ВЕРІТАС?

  • Бюро Верітас Сертифікейшн визнана більш ніж 40 національними і міжнародними акредитаційними організаціями по всьому світу, включаючи Міжнародну автомобільну робочу групу з проведення сертифікації IATF 16949.
  • Бюро Верітас Сертифікейшн співпрацює з більш ніж 250 аудиторами IATF 16949, визнаними IATF і працюють в більш ніж 60 країнах світу в області автомобільної / мотоциклетної промисловості.
  • З автомобільного стандарту IATF Бюро Верітас Сертифікейшн є світовим лідером з надання послуг більш ніж 4000 об'єктів та сертифікації в більш ніж 60 країнах світу.
  • Знак "Бюро Верітас Сертифікейшн" - всесвітньо визнаний символ незмінною прихильності вашої організації до досконалості, сталого розвитку та надійності.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ:

bureauveritas.com     

contact.BSD@bureauveritas.com