IRIS

IRIS

Сертифікація систем управління в залізничній промисловості

потреби ринку

Після того, як пройшла лібералізація європейського залідзничного транспорту, в залізничній просимловості з'явилися нові пріоритети - дотримання вимог, що висуваються в країнах ЄС, та дотримання локальних норм на обмежень.  

Змінилися вимоги і до операторів потягів. Вони очікують, що постачальники вдосконалять рішення для рухомого складу, діючого обладнання та засобів обслуговування, змінивши їх в відповідності до високих стандартів якості. 

Рішення

Галузева сертифікація IRIS являється перевіреним рішенням для підвищення рівня якості продукції та послуг. Міжнародний стандарт IRIS (International Railway Industry Standard)  розроблений Асоціацією Європейської Залізничної Промисловості (UNIFE) на базі ISO 9001, але при цьому містить більше вимог, та орієнтований на специфіку залізничної галузі. 

IRIS сертифікація має ключову ціль - покращити якість та надійність рухомого складу за рахунок удосконалення всього ланцюга поставок. 

Сертифікація систем управління в залізничній промисловості IRIS – це доказ того, що ваша компанія: 

  • постачальник якісною продукції;
  • входить в базу даних UNIFE, доступ до якої надається тільки великим виробникам залізничної промисловості;
  • покращує якість всого ланцюга поставок за рахунок стандартизации вимог;
  • удосконялює не тільки якість продукції, але й робить ланцюк обов'язкових процедур більш ефективними.

Також, ви заощадите час, оскільки вам не прийдеться проводити численні аудити по вимогам Споживача, а й кошти, використовуючи можливість інтеграції з  ISO 9001.

питання та відповіді

Для яких підприємств створений стандарт IRIS

Стандарт створений для підприємств, діяльність яких пов'язана з залізничною промисловістю. Сертифікацію по даному стандарту рекомендується пройти виробникам частин рухомого складу, окремих компонентів систем, рельсових транспортних засобів, а також операторів.
 

Яка основна різниця між стандартами ISO 9001 та IRIS?

IRIS розроблений на базі ISO 9001 включаючи специфіку залізничної сфери. Всі вимоги, які описані в стандарті  IRIS, стосуються системи управління компаній, які працюють в даній сфері.
 

Чи може сертифікат стати повноцінною заміною індивідуальної перевірки? 

Цей сертифікат - заміна індивідуальної оцінки компаній, які розробили цю ініціативу. В тому числі: AnsaldoBreda, Alstom Transport, Siemens Transportation та Bombardier Transportation.