GLOBALG.A.P.

GLOBAL G.A.P.

Забезпечення якості та безпечності сільськогосподарської продукції

Завдання БіЗНЕСу

Сьогодні виробникам харчової продукції вимагається гарантувати, що їх продукт вирощений в безпечних умовах з урахуванням екологічних вимог. Нові запити споживачів, вимоги роздрібних мереж та законодавства призвели до появи нових вимог для фермерів та виробників. Їм потрібно  виконувати такі технології виробництва, які зменшують вплив сільського господарства та рибальства на навколишнє середовище (на землі та в морі), скорочувати застосування хімікатів та раціонально використовувати природні ресурси, при цьому дбаючи про співробітників, свійських тварин та морську фауну. Здатність підтвердити виконання обов'язків в сфері сільського господарства та рибальства стає ключовою умовою виходу на ринок. 

 

Рішення

Що собою представляє сертифікація GLOBALG.A.P.?

GLOBALG.A.P. – визнана в усьому світі серія сільськогосподарських стандартів, які встрановлюють практику ведення сільського господарства/рибальства. За допомогою сертифікації виробники підтверджують свою відповідність вимогам стандартів GLOBALG.A.P. Для виробників та підприємств роздрібної торгівлі сертифікат GLOBALG.A.P.  означає підтвердження того, що продукт відповідає належному рівню безпечності та якості і вироблений з дотриманням екологічних норм, з захистом професійного здоров'я та безпеки співробітників, стану навколишнього середовища та здоров'я тварин. Без такого підтвердження фермерам може бути складно отримати доступ до ринків. Бюро Верітас Сертифікейшн володіє всіма необхідними знаннями з даного питання та пропонує проведення відповідних аудитів для отримання сертифікату  GLOBALG.A.P.

В чому полягають основні переваги?

  • Демонстрація відповідності продукції рекомендованим практикам ведення сільського господарства/рибальства;
  • Посилення довіри з боку споживача;
  • Вихід на цільові ринки;
  • Підвищення ефективності та конкурентоздатності на ринку;
  • Впровадження процесів постійного покращення;
  • Скорочення кількості інспекцій другої сторони фермерських господарств.

переваги БЮРО ВЕРіТАС

Досвід в сфері харчової безпечності  – Бюро Верітас Сертифікейшн працює з усіма учасниками ланцюга поставок, забезпечуючи відповідність високим вимогам в сфері харчової безпечності. 

Визнання – Бюро Верітас Сертифікейшн має дозвіл на проведення робіт згідно стандарту GLOBALG.A.P., а саме:

Сільськогосподарські культури (фрукти та овочі, зернові культури, чай (зелена) кава, квіти та декоративні рослини) - Європа, Ближній Схід, Африка, Латинська Америка;

Рибальство – Європа;

Тваринництво – Латинська Америка.

Міждародна мережа – Компанія нараховує 1330 офісів та лабораторій в 140 кораїнах світу. Досвід роботи на міжнародній арені та розуміння національних особливостей та вимог (мова, культура, законодавство, звичаї та інше), гарантує виключно якісне надання послуг.

питання та відповіді

Кому потрібна сертифікація GlobalGAP?


GLOBALG.A.P. стає обов'язковим стандартом, оскільки сьогодні більшість підприємств роздрібної торгівлі вимагають даний сертифікат в якості доказів використання практик, які рекомендовані для використання в сільському господарстві та рибальстві. Сертифікація GLOBALG.A.P. потрібна виробникам сільськогосподарських культур та фермерам, які вирощують свійських тварин та рибу для споживання людиною. Без такої сертифікації продукцію не будуть закупати підприємства гуртової/роздрібної торгівлі. Відповідність виробничим стандартам, встановленим в рамках сертифікації GLOBALG.A.P., також вимагається експортерами продукції в країни Європи, Азії та Америки.

Хто платить за сертифікацію?


Сертифікацію оплачує фермерське господарство чи виробник, який звертається з заявкой на проведення її. Ці затрати окупляться за рахунок підвищення рівня виробничої ефективності та спроцення процедури доступу на зовнішній ринок.