car

АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАСПОРТ 

Автомобільний світ змінюється швидше, ніж будь-коли, в результаті швидкого розвитку ринку, появи революційних технологій та все більш строгих екологічних норм. Саме тому ми прагнемо підтримувати успіх наших клієнтів на кожному етапі цих змін.  

Щоб процвітати в сучасному автомобільному світі автовиробники повинні не тільки йти в ногу з технологіями, що швидко розвиваються, а й забезпечувати безпеку, якість та продуктивність своєї продукції. У той же час, вносячи зміни в процеси, як і раніше, необхідно зберігати та зміцнювати довіру до якості вашої продукції.  

Ми працюємо з клієнтами над випуском нових продуктів, перевіряючи їх безпеку і відповідність специфікаціям, а також забезпечуючи їх відповідність екологічним нормам. 

 • ДИЗАЙН: Сертифікація IATF та оцінка постачальників забезпечують клієнтам високу якість продукції, безпеку та ефективність їх процесів проектування і затвердження.  
 • ВІДПОВІДНІСТЬ ТОВАРІВ: Такі послуги, як тестування продукту, інспекція сировини та оцінка виробництва, гарантують, що активи наших клієнтів будуть відповідати певним вимогам протягом усього терміну їх служби.
 • ДИСТРИБ’ЮЦІЯ: Контроль постачання та інвентаризації, відстеження шкоди і управління претензіями які значно зменшують ризик з дистриб’юцією продукції і зменшують фінансові втрати, викликані пошкодженнями і судовими розглядами.
 • ПРОДАЖ І ПІСЛЯ ПРОДАЖНА ПІДТРИМКА: Пропоновані нами послуги, такі як оцінка і відстеження пошкоджень транспортних засобів, а також обов'язковий аудит, знижують ризики, пов'язані з продажами, доставкою та технічним обслуговуванням. 
    

   

СЕРТИФІКАЦІЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВІДПОВІДНО ДО СТАНДАРТІВ: 

ІНСПЕКЦІЯ 

 • Складський контроль автомобілів (VSC - Vehicle Stock Control) 

Послуга призначена для допомоги фінансовим контролерам підприємств-виробників здійснювати постійний моніторинг наявності автомобілів на складах дилерських компаній, а також контролю документації та оплати за контрактами відповідно до встановлених критеріїв клієнта до аудиту. 

 • Відстеження пошкоджень автомобіля під час транспортування (VDT - Vehicle Damage Tracking) 

Інспекція здійснюється під час транспортування автомобіля, кожен раз, коли відбувається зміна відповідальних сторін ланцюга поставки. Перевіряється відповідність вимогам технічних стандартів, визнаних більшістю виробників автомобільної галузі. 

Сертифікація та Інспекція для Вашої компанії 

(044) 354 16 00, contact.bsd@bureauveritas.com 


НАВЧАННЯ 

 • Вимоги IATF 16949:2016 до систем менеджменту якості постачальників.  Керівництва APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP. Внутрішній аудит.  

 • Статистичні методи управління процесами СУЯ.