EXPERTISE FOR SUSTAINABILITY

BV GREEN LINE ЗЕЛЕНА ЛІНІЯ ПОСЛУГ ТА РІШЕНЬ BV, ПРИСВЯЧЕНІ СТАЛОМУ РОЗВИТКУ

Bureau Veritas — компанія, що надає послуги «Бізнес – бізнес – суспільство». Наша місія – формувати довіру між бізнесом, державними органами та споживачами.

Як світовий лідер у сфері аудиту та сертифікаційних послуг, ми підтримуємо наших 400 000 клієнтів, щоб вони були більш ефективними, більш методичними та більш надійними на їхньому шляху до більш сталого бізнесу та більш сталого світу.

Принципи сталого розвитку закладені в нашу стратегію, всю нашу організацію та всі наші напрямки діяльності

Завдяки нашому досвіду ми допомагаємо нашим клієнтам вчасно відповідати на виклики у сфері безпеки, довкілля, соціальної відповідальності та якості продукції чи послуг по всьому ланцюжку. Ми підтримуємо наших клієнтів у виборі ресурсів та під час виробництва. Ми пропонуємо досвід на кожному етапі ланцюга постачання, від джерел сировини до використання продукції. Bureau Veritas працює для клієнтів будівель та інфраструктури під час будівельних і ремонтних робіт. Bureau Veritas прагне супроводжувати всіх клієнтів у реалізації їхньої стратегії сталого розвитку та відповідати очікуванням своїх співробітників та зацікавлених сторін.

Завдяки нашій зеленій лінії послуг і рішень ми надаємо організаціям - як приватним, так і державним - можливість впроваджувати, вимірювати та досягати своїх цілей у царині сталого розвитку.

Завдяки нашому внеску наші клієнти можуть вимірно продемонструвати вплив своїх дій ESG, роблячи їх простежуваними, видимими та надійними. Забезпечуючи прозорість, ми надаємо інструменти для захисту брендів і репутації клієнтів.

Image
BV Green Line